להתחדש נכון -

בלי ליפול

פרויקט התחדשות עירונית הוא תזמורת ובה המון כלים: אדריכל, קונסטרוקטור, עורכי דין, יועצים, שמאים ועוד. עשרות בעלי מקצוע אשר חוברים יחדיו כדי לבנות יצירה אחת הרמונית. אתם יכולים לקחת בעלי המקצוע הטובים ביותר, היקרים ביותר או הידועים ביותר, וכל אחד מהם יפיק צליל נהדר. אולם, אך רק השילוב של כולם יכול להפוך יצירה למושלמת.

פה החברה לניהול נכנסת לתמונה…

החברה לניהול וקידום פרוייקטים

על מנת להצליח בתהליך התחדשות עירונית יש צורך בגורם מקצועי אשר ילווה את התהליך ויצליח להביא להסכמות בין כל הגורמים, העירייה (הוועדה המקומית ולעיתים המחוזית), היזם ובעלי הדירות.

חברתנו פועלת מטעם ולמען הדיירים בכדי להביא לפרויקט את הערך המקסימאלי ולמנף ככל שניתן את הנכס של כל דייר ודייר, הובלת פרויקטים של התחדשות עירונית דורשת ידע וניסיון רב ואנו כאן כדי לספק לכם ניהול עם תהליכי עבודה מסודרים, עבודה מקצועית מול בעלי מקצוע ויזמים, התאגדות הדיירים, פתרון חסמים, וקבלת החלטות משותפות בצורה חכמה ונוחה, כל זאת בכדי להוציא את הפרויקט אל הפועל בצורה הטובה והמשתלמת ביותר, ניהול התהליך באופן יסודי ומקצועי ועד לקבלת ומסירת הדירות לדיירים. 

את החברה מוביל אביב גלאם

כאדם שמכיר את עולם הנדל"ן ועולם ההתחדשות העירונית, זיהה אביב את הקושי לייצוג הולם של הדיירים בפרויקטים של התחדשות עירונית.

במטרה לשים את הדיירים במרכז ולהחזיר את הכוח אל הדיירים הקים את חברת הניהול בנחישות ומטרה לשמור על הגינות מלאה.

החברה מתמחה בניהול והובלת פרויקטים מורכבים מטעמם של בעלי הדירות החל משלב הרעיון ועד למסירת הדירות ושנת הבדק.

החברה מלווה בעלי דירות בפרויקטים שמבינים את היתרון בייצוג מקצועי מטעם הדיירים, וזאת ללא כל עלות מטעמם.